Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Białystok

Roznoszenie i kolportaż ulotek w Białymstoku

Kolportaż i roznoszenie ulotek w Białymstoku

 

 

Miasto leżące nad rzeką Białą. Jest stolicą województwa podlaskiego i siedzibą władz ziemskiego powiatu białostockiego.  Białystok jest drugim miastem pod względem gęstości zaludnienia i jedenastym pod względem liczby ludności.  Pełni funkcję administracyjnego, gospodarczego, naukowego i kulturalnego centrum regionu. Białystok to największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Jest też największym ośrodkiem kulturalnym w północno-wschodniej Polsce. Duży ośrodek przemysłu włókienniczego, elektromaszynowego, drzewnego, spożywczego oraz materiałów budowlanych.


Dzielnice:
Centrum
Białostoczek
Sienkiewicza
Bojary
Piaski
Przydworcowe
Młodych
Antoniuk
Jaroszówka
Wygoda
Piasta I
Piasta II
Skorupy
Mickiewicza
Dojlidy
Bema
Kawaleryjskie
Nowe Miasto
Zielone Wzgórza
Starosielce
Słoneczny Stok
Leśna Dolina
Wysoki Stoczek
Dziesięciny I
Dziesięciny II
Bacieczki
Zawady
Dojlidy Górne

 

Na terenie miasta Białystok i całego województwa podlaskiego świadczymy kompleksowe usługi dystrybucji materiałów:

- dystrybucja adresowa

- selektywna dystrybucja ulotek

- bezadresowy kolportaż ulotek

 

Roznoszenie ulotek Białystok

 

Za sprawą naszej usługi kolportażu ulotek na terenie Białegostoku, mogą Państwo dotrzeć z ofertą do skrzynek pocztowych ludzi z całego miasta. Dokładny rejon naszych działań znajdą Państwo na mapie zamieszczonej powyżej.

Nasze działania związane z roznoszeniem ulotek są starannie zaplanowane, dzięki temu są jedną z najtańszych i najbardziej efektywnych form dotarcia do klientów.

Roznoszenie ulotek jako podstawową formę reklamy wykorzystują najczęściej miejscowi przedsiębiorcy oraz sklepy wielkopowierzchniowe. Głównym atutem naszych działań jest dokładne wskazanie odbiorców ulotek na podstawie wybrania regionów Białegostoku. Akcja roznoszenia ulotek najczęściej nie odbywa się dłużej niż 3-4 dni. Dzięki temu optymalizujemy wyniki i wykorzystujemy całą moc możliwości marketingowej usługi.

Samo działanie oparte jest na roznoszeniu ulotek do mieszkań i mieszkańców Białegostoku w wyznaczonym zakresie działania. Ulotki są roznoszone bezpośrednio do skrzynek pocztowych.

Wszystkie miejsca, do których nie było możliwości dostarczenia przesyłki reklamowej są odnotowane w formularzu "wykaz niedostarczonych", wraz z informacją dotyczącą niedostarczenia np. niemożność wejścia do bloku.

Czas wykonania zlecenia jest ustalony na podstawie wytycznych w zleceniu.

Nasze akcje kolportażu ulotek na terenie Białegostoku są ściśle sprawdzane i dają możliwość wykluczyć ewentualne nieprawidłowości przy ich kolportażu.

Kontrola przebiega przy udziale Klienta w rejonie objętym akcją roznoszenia ulotek. Kontrola ma przebieg bezpośredni. Mieszkaniec zamieszkujący dany lokal objęty kontrolą powinna potwierdzić lub zanegować otrzymanie ulotki reklamowej. Jakość określana jest na podstawie średniej z wszystkich przeprowadzonych kontroli.

W Białymstoku dajemy gwarancję na poziomie co najmniej 85% dostarczonych i potwierdzonych ulotek - na bazie przeprowadzonej kontroli.

Szczegółowe informacje dotyczące roznoszenia ulotek, nie tylko na terenie Białegostoku: roznoszenia ulotek w tym szczegóły wykonywanych akcji oraz jej kontroli.

Formularz ofertowy

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl