Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Roznoszenie ulotek - Poznań

Roznoszenie i kolportaż ulotek w Poznaniu

Roznoszenie ulotek i materiałów reklamowych - dystrybucja, roznoszenie - Poznań

 

 

 

Roznoszenie rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych - Poznań

Poznań jest miastem na prawach powiatu w zachodniej części polski, na Pojezierzu Wielkopolskim, nad rzeką Wartą, u ujścia Cybiny. Historyczna stolica Wielkopolski, od 1999 r. stanowi siedzibę władz województwa wielkopolskiego i powiatu poznańskiego. Poznań plasuje się na piątym miejscu pod względem liczby ludności z wynikiem 545 600 mieszkańców i ósmym pod względem powierzchni z wynikiem 262 km². Poznań wraz z powiatem poznańskim i gminami Oborniki, Skoki, Szamotuły i Śrem tworzy aglomerację poznańską zamieszkałą przez ok. 1 mln osób.

 

Grunwald
Jeżyce
Nowe Miasto
Stare Miasto
Wilda

 

Na terenie Poznania i całego województwa wielkopolskiego świadczymy kompleksowe usługi dystrybucji materiałów:

- dystrybucja adresowa

- bezadresowy kolportaż ulotek

- selektywne rozdawanie ulotek


Roznoszenie ulotek Poznań


Za sprawą naszej usługi roznoszenie ulotek na terenie Poznania, mają Państwo możliwość dotarcia z ofertą do skrzynek pocztowych ludzi z całego miasta. Dokładny obszar naszych działań dostępny jest na graficej zamieszczonej powyżej.

Nasze działania związane z roznoszeniem ulotek są starannie zaplanowane, dzięki temu są jedną z najtańszych i najbardziej efektywnych form reklamy.

Roznoszenie ulotek jest najczęstszą formą reklamy, którą wykorzystują najczęściej miejscowe firmy oraz sklepy wielkopowierzchniowe. Ważnym czynnikiem naszych działań jest precyzyjne wskazanie odbiorców ulotek na podstawie wyboru konkretnych dzielnic Poznania. Roznoszenie ulotek i materiałów reklamowych zazwyczaj nie trwa dłużej niż 72-96 godziny. Dzięki temu optymalizujemy wyniki i wykorzystujemy pełną moc możliwości marketingowej usługi.

Sama akcja polega na roznoszeniu materiałów reklamowych do mieszkań i mieszkańców Poznania w wyznaczonym obszarze działania. Produkty reklamowe są roznoszone bezpośrednio do skrzynek pocztowych.

Roznoszenie ulotek i materiałów reklamowych - dystrybucja, roznoszenie - Poznań

Wszystkie adresy mieszkań, do których nie było możliwości dostarczenia przesyłki reklamowej są zapisywane w formularzu "wykaz niedostarczonych", wraz z informacją dotyczącą niedostarczenia np. zakaz dozorowany.

Termin wykonania usługi jest ustalony na podstawie ustaleń w zleceniu.

Rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych na terenie Poznania jest dokładnie sprawdzane i daje możliwość eliminować ewentualne nieprawidłowości przy ich kolportażu.

Kontrola przebiega przy udziale Klienta w rejonie objętym akcją roznoszenia ulotek. Kontrola ma charakter bezpośredni. Osoba zamieszkująca dany lokal objęty kontrolą powinna potwierdzić lub zanegować otrzymanie ulotki reklamowej. Jakość określana jest na bazie średniej z wszystkich przeprowadzonych kontroli.

W Poznaniu dajemy gwarancję ponad 85% dostarczonych i potwierdzonych ulotek - na podstawie przeprowadzonej kontroli.

Więcej szczegółów dotyczących roznoszenia ulotek, nie tylko na terenie Poznania: roznoszenia ulotek w tym szczegóły wykonywanych akcji oraz jej kontroli.

 

Roznoszenie/rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych - Poznań. Kolportaż, dystrybucja, roznoszenie - Dystrybutor ulotek

Formularz ofertowy

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl