Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Bydgoszcz

Roznoszenie i kolportaż ulotek w Bydgoszczy

Kolportaż i roznoszenie ulotek w Bydgoszczy

 

 

Największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego. Jest jednym z największych miast w Polsce. Zajmuje 10 miejsce w Polsce pod względem powierzchni.  Stanowi duży ośrodek gospodarczy, kulturalny, akademicki, medyczny, wojskowy i sportowy. Ośrodkiem turystycznym jest Stare Miasto i Śródmieście ze swym historycznym rozplanowaniem i zabytkami architektury:  kościołami, spichrzami, gmachami użyteczności publicznej, ulicami zabudowanymi zdobionymi kamienicami.


Dzielnice:
Dolny Taras
Górny Taras
Zachodnie osiedla willowe
Wschodnia dzielnica
Południowo-wschodnia dzielnica
Północny Pas Rekreacyjny

 

Na terenie Bydgoszczy jak i całego województwa kujawsko-pomorskiego świadczymy kompleksowe usługi dystrybucji materiałów:

- dystrybucja adresowa

- selektywna dystrybucja ulotek

- bezadresowy kolportaż ulotek

 

Roznoszenie ulotek Bydgoszcz

 

Dzięki naszej ofercie kolportażu ulotek na terenie Bydgoszczy, mogą Państwo dotrzeć z ofertą do skrzynek pocztowych ludzi z całego miasta. Dokładny obszar naszych działań znajdą Państwo na mapce zamieszczonej powyżej.

Nasze kampanie roznoszenia ulotek są starannie planowane, dzięki temu są jedną z najtańszych i najbardziej efektywnych form reklamy.

Roznoszenie ulotek jest najczęstszą formą reklamy, którą wykorzystują najczęściej miejscowi przedsiębiorcy oraz sklepy wielkopowierzchniowe. Ważnym czynnikiem naszych akcji reklamowych jest precyzyjne określenie odbiorców ulotek na podstawie wyboru konkretnych dzielnic Bydgoszczy. Działanie roznoszenia ulotek najczęściej nie trwa dłużej niż 72-96 godziny. Dzięki temu optymalizujemy wyniki i wykorzystujemy całą moc możliwości reklamowej usługi.

Sama akcja polega na dostarczeniu ulotek do mieszkań i mieszkańców Bydgoszczy w wyznaczonym obszarze działania. Ulotki są roznoszone bezpośrednio do skrzynek pocztowych.

Wszystkie miejsca, do których nie dotarliśmy są zapisywane w formularzu "wykaz niedostarczonych", wraz z przyczyną niedostarczenia np. wywieszone rozporządzenie administracji domu z zakazem roznoszenia ulotek.

Termin wykonania zlecenia jest określony na podstawie wytycznych w zleceniu.

Nasze działania roznoszenia ulotek na terenie Bydgoszczy są ściśle sprawdzane i pozwalają eliminować ewentualne błędy przy ich kolportażu.

Kontrola odbywa się przy udziale Klienta w rejonie objętym akcją kolportażu ulotek. Sprawdzanie poprawności ma przebieg bezpośredni. Osoba zamieszkująca dany lokal objęty kontrolą powinna potwierdzić lub zanegować otrzymanie ulotki reklamowej. Wynik określany jest na bazie średniej z wszystkich przeprowadzonych kontroli.

Na terenie miasta Bydgoszczy dajemy gwarancję na poziomie co najmniej 85% dostarczonych i potwierdzonych ulotek - na bazie wykonanej kontroli.

Więcej szczegółów dotyczących roznoszenia ulotek, nie tylko na terenie Bydgoszczy: roznoszenia ulotek w tym szczegóły prowadzonej akcji oraz jej sprawdzanie.

Formularz ofertowy

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl