Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Toruń

Roznoszenie i kolportaż ulotek w Toruniu

Kolportaż i roznoszenie ulotek w Toruniu

 

 

Miasto położone w Kotlinie Toruńskiej, nad Wisłą. Jest to duży ośrodek kulturalno-naukowy i przemysłowy. Jest jednym z najstarszych miast Polski. Toruń prawie ze wszystkich stron otoczony jest przez obszary leśne, stanowiące tereny rekreacyjne. Kultura i sztuka to ważne cechy Torunia. Znajduje się tu wiele teatrów, kin, muzeów oraz galerii. Klimat na terenie miasta charakteryzuje się przede wszystkim dużą zmiennością spowodowaną ścieraniem się mas powietrza kontynentalnego ze wschodu i oceanicznego z zachodu. 


Dzielnice:
Starotoruńskie Przedmieście
Barbarka
Bielany
Bydgoskie Przedmieście
Wrzosy
Koniuchy
Chełmińskie Przedmieście
Rybaki
Stare Miasto
Katarzynka
Mokre
Jakubskie Przedmieście
Rubinkowo
Winnica
Grębocin nad Strugą
Bielawy
Na Skarpie
Kaszczorek
Piaski
Podgórz
Glinki
Stawki
Rudak
Czerniewice

 

Na terenie miata Toruń jak i całego województwa kujawsko-pomorskiego świadczymy kompleksowe usługi dystrybucji materiałów:

- dystrybucja adresowa

- selektywna dystrybucja ulotek

- bezadresowy kolportaż ulotek


Roznoszenie ulotek Toruń


Dzięki naszej usłudze kolportażu ulotek na terenie Torunia, mają Państwo możliwość dotarcia z ofertą do skrzynek pocztowych ludzi z całego miasta. Dokładny obszar naszych działań znajdą Państwo na graficej zamieszczonej powyżej.

Nasze kampanie roznoszenia ulotek są starannie planowane, dzięki temu są jedną z najtańszych i najbardziej efektywnych form reklamy.

Roznoszenie ulotek jest najczęstszą formą reklamy, którą wykorzystują najczęściej lokalne firmy oraz sklepy wielkopowierzchniowe. Ważnym czynnikiem naszych działań jest dokładne określenie odbiorców ulotek na podstawie wybrania konkretnych dzielnic Torunia. Akcja roznoszenia ulotek najczęściej nie odbywa się dłużej niż 3-4 dni. Dzięki temu optymalizujemy wyniki i wykorzystujemy pełną moc możliwości reklamowej usługi.

Samo działanie oparte jest na roznoszeniu ulotek do mieszkań i mieszkańców Torunia w wyznaczonym zakresie działania. Ulotki są dostarczane bezpośrednio do skrzynek pocztowych.

Wszystkie miejsca, do których nie dotarliśmy są zapisywane w formularzu "wykaz niedostarczonych", wraz z przyczyną niedostarczenia np. wywieszone rozporządzenie administracji domu z zakazem roznoszenia ulotek.

Czas wykonania zlecenia jest określony na podstawie wytycznych w zleceniu.

Nasze działania kolportażu ulotek na terenie Torunia są ściśle kontrolowane i dają możliwość wykluczyć ewentualne błędy przy ich kolportażu.

Kontrola przebiega przy udziale Klienta na obszarze objętym akcją kolportażu ulotek. Kontrola ma charakter bezpośredni. Mieszkaniec zamieszkujący dany lokal objęty kontrolą powinna potwierdzić lub zanegować otrzymanie ulotki reklamowej. Jakość określana jest na bazie średniej z wszystkich przeprowadzonych kontroli.

W Toruniu dajemy gwarancję na poziomie co najmniej 85% dostarczonych i potwierdzonych ulotek - na bazie przeprowadzonej kontroli.

Więcej szczegółów dotyczących roznoszenia ulotek, nie tylko na obszarze Torunia: roznoszenia ulotek w tym szczegóły prowadzonej akcji oraz jej kontroli.

Formularz ofertowy

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl