Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Radom

Roznoszenie i kolportaż ulotek w Radomiu

Kolportaż i roznoszenie ulotek w Radomiu

 

 

Miasto Radom w centralno-wschodniej Polsce, w województwie mazowieckim, położone nad rzeką Mleczną. Jest siedziba wielu instytucji o regionalnym znaczeniu. Mieści się tu wojewódzki urząd skarbowy, wydział zamiejscowy wojewódzkiego sądu administracyjnego, sąd okręgowy wraz z prokuraturą okręgową. Najcenniejszym zabytkiem miasta jest zachowana zabudowa dzielnic centralnych pochodząca z okresu od XIII do XX wieku. Radom jest w województwie mazowieckim największym po Warszawie ośrodkiem akademickim.

 

W Radomiu znajduje się cywilny port lotniczy Radom-Sadków. Raz na dwa lata odbywają się tam największe w Polsce międzynarodowe pokazy lotnicze Radom Air Show. 


Dzielnice:
Borki
Brzustówka
Długojów
Długojów Górny
Dzierzków
Firlej
Glinice
Godów
Gołębiów
Gołębiów 1
Etiuda
Gołębiów 2
Halinów
Huta Józefowska
Idalin
Janiszpol
Jeżowa Wola
Józefów
Kaptur
Kierzków
Koniówka
Kończyce
Kozia Góra
Krychnowice
Krzewień
Malczew
Malenice
Miasto Kazimierzowskie
Michałów
Mleczna
Młodzianów
Młynek Janiszewski
Nowa Wola Gołębiowska
Nowiny Malczewskie
Obozisko
Planty
Południe
Potkanów
Prędocinek
Pruszaków
Rajec Poduchowny
Rajec Szlachecki
Sadków
Stara Wola Gołębiowska
Stare Miasto
Śródmieście
Ustronie
Wacyn
Wielogóra
Wincentów
Wośniki
Wólka Klwatecka
Zamłynie
Żakowice

 

Na terenie Radomia, a także całego województwa mazowieckiego świadczymy kompleksowe usługi dystrybucji materiałów:

- selektywna dystrybucja ulotek

- dystrybucja adresowa

- bezadresowy kolportaż ulotek


Roznoszenie ulotek Radom


Dzięki naszej usłudze roznoszenia ulotek na terenie Radomia, mają Państwo możliwość dotarcia z ofertą do skrzynek pocztowych mieszkańców całego miasta. Dokładny obszar naszych działań znajdą Państwo na mapie zamieszczonej powyżej.

Nasze kampanie roznoszenia ulotek są starannie planowane, dzięki temu są jedną z najtańszych i najbardziej efektywnych form dotarcia do klientów.

Roznoszenie ulotek jako podstawową formę reklamy wykorzystują najczęściej lokalne firmy oraz sklepy wielkopowierzchniowe. Najważniejszym aspektem naszych działań jest dokładne wskazanie odbiorców ulotek na podstawie wybrania konkretnych dzielnic Radomia. Działanie roznoszenia ulotek zazwyczaj nie odbywa się dłużej niż 72-96 godziny. Dzięki temu optymalizujemy wyniki i wykorzystujemy pełną moc możliwości reklamowej usługi.

Sama akcja oparte jest na dostarczeniu ulotek do mieszkań i mieszkańców Radomia w określonym obszarze działania. Ulotki są dostarczane bezpośrednio do skrzynek pocztowych.

Wszystkie adresy mieszkań, do których nie było możliwości dostarczenia przesyłki reklamowej są zapisywane w formularzu "wykaz niedostarczonych", wraz z przyczyną niedostarczenia np. zakaz dozorowany.

Termin wykonania zlecenia jest określony na podstawie wytycznych w zleceniu.

Nasze działania roznoszenia ulotek na terenie Radomia są dokładnie sprawdzane i dają możliwość eliminować ewentualne nieprawidłowości przy ich roznoszeniu.

Kontrola przebiega przy udziale Klienta w rejonie objętym akcją roznoszenia ulotek. Kontrola ma charakter bezpośredni. Mieszkaniec zamieszkujący dany lokal objęty kontrolą powinna potwierdzić lub zanegować otrzymanie ulotki reklamowej. Jakość określana jest na bazie średniej z wszystkich przeprowadzonych kontroli.

Na terenie miasta Radom dajemy gwarancję ponad 85% dostarczonych i potwierdzonych ulotek - na bazie przeprowadzonej kontroli.

Szczegółowe informacje dotyczące roznoszenia ulotek, nie tylko na obszarze Radomia: roznoszenia ulotek w tym szczegóły prowadzonej akcji oraz jej kontroli.

Formularz ofertowy

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl