Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Katowice

Roznoszenie i kolportaż ulotek w Katowicach

Kolportaż i roznoszenie ulotek w Katowicach

 

 

Miasto leżące w południowej części Polski, we wschodniej części Górnego Śląska, na Wyżynie Śląskiej, przepływa przez nie Rawa i Kłodnica. Katowice są siedziba władz województwa śląskiego. Są także jednym z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP) i są największe pod względem liczby ludności miastem konurbacji górnośląskiej. Katowice swoje początki maja w XVI wieku, były wtedy ośrodkiem rolniczym i Kuźniczka, a jego gwałtowny rozwój zapoczątkowano w połowie XIX wieku razem z rozwojem przemysłu i doprowadzeniem do miasta linii kolejowej. Katowice swoje prawa miejskie uzyskały 11 Września 1865, miasto rozwijało sie z biegiem czasu w dość szybkim tempie, będąc obecnie jednym z najwiekszych miast Polski. Z liczba mieszkańców na poziomie 391 834 (2014) jest na dziesiątym miejscu pod względem liczby ludności i jedenastym pod względem powierzenia z 165 km².

 

Os. Paderewskiego – Muchowiec
Koszutka
Bogucice
Załęże
Os. Witosa
Osiedle Tysiąclecia
Dąb
Wełnowiec-Józefowiec
Zespół dzielnic zachodnich
Załęska Hałda-Brynów
Brynów-Osiedle Zgrzebnioka
Ligota-Panewniki
Zespół dzielnic wschodnich
Zawodzie
Dąbrówka Mała
Szopienice-Burowiec
Janów-Nikiszowiec
Giszowiec
Zespół dzielnic południowych

 

Na terenie miasta Katowice i całego województwa śląskiego świadczymy kompleksowe usługi dystrybucji materiałów:

- dystrybucja adresowa

- bezadresowy kolportaż ulotek

- selektywna dystrybucja ulotek


Roznoszenie ulotek Katowice


Za sprawą naszej oferty roznoszenia ulotek w obszarze Katowic, mają Państwo możliwość dotarcia z reklamą do skrzynek pocztowych mieszkańców całego miasta. Szczegółowy obszar naszych działań dostępny jest na mapce zamieszczonej powyżej.

Nasze kampanie roznoszenia ulotek są starannie planowane, dzięki temu są jedną z najtańszych i skuteczniejszych form dotarcia do klientów.

Roznoszenie ulotek jako podstawową formę reklamy wykorzystują najczęściej lokalni przedsiębiorcy oraz sklepy wielkopowierzchniowe. Najważniejszym aspektem naszych działań jest dokładne wskazanie odbiorców ulotek na podstawie wybrania konkretnych dzielnic Katowic. Akcja roznoszenia ulotek najczęściej nie trwa dłużej niż 72-96 godziny. Dzięki temu optymalizujemy wyniki i wykorzystujemy całą moc możliwości reklamowej usługi.

Sama akcja polega na dostarczeniu ulotek do mieszkań i mieszkańców Katowic w określonym zakresie działania. Produkty reklamowe są roznoszone bezpośrednio do skrzynek pocztowych.

Wszystkie adresy mieszkań, do których nie było możliwości dostarczenia przesyłki reklamowej są zapisywane w formularzu "wykaz niedostarczonych", wraz z przyczyną niedostarczenia np. zakaz dozorowany.

Czas realizacji zlecenia jest określony na podstawie ustaleń w zleceniu.

Nasze działania kolportażu ulotek na terenie Katowic są ściśle sprawdzane i pozwalają wykluczyć ewentualne nieprawidłowości przy ich roznoszeniu.

Kontrola odbywa się wspólnie z Klientem w rejonie objętym akcją kolportażu ulotek. Kontrola ma charakter bezpośredni. Mieszkaniec zamieszkujący dany lokal objęty kontrolą powinna potwierdzić lub zanegować otrzymanie ulotki reklamowej. Wynik określany jest na bazie średniej z wszystkich przeprowadzonych kontroli.

Na terenie miasta Katowice dajemy gwarancję ponad 85% dostarczonych i potwierdzonych ulotek - na bazie wykonanej kontroli.

Więcej szczegółów dotyczących roznoszenia ulotek, nie tylko na obszarze Katowic: roznoszenia ulotek w tym szczegóły prowadzonej akcji oraz jej sprawdzanie.

Formularz ofertowy

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl