Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Bieruń

 

Bieruń liczy sobie około 620 lat i leży w południowo-wschodniej części województwa śląskiego, w dolinach lewobrzeżnych dopływów Wisły, przy trasach komunikacyjnych Tychy - Oświęcim i Mysłowice - Pszczyna.


Rzeki: Wisła, Przemsza, Mleczna i Gostynka w większości wyznaczają granice miasta. Miasto leży w bezpośrednim pobliżu aglomeracji śląskiej, oraz wielu szlaków komunikacyjnych takich jak autostrada A4 relacji Bolesławiec - Kraków, ekspresowej drogi S1, drogi krajowej DK 44 z Gliwic do Krakowa, drogi wojewódzkiej z Mysłowic do Pszczyny numer: 931 i 934. W okolicach gminy Bieruń leżą także Beskidy (około 30 km. w linii prostej).


Bieruń razem z Imielinem, Bojszowami, Lędzinami oraz Chełmem Śląskim, tworzy powiat ziemski. w Bieruniu znajdują się siedziba starostwa oraz znaczna część agend powiatowych. Bieruń jest największą pod względem liczby mieszkańców, powierzchni i zgromadzonego potencjału gminą powiatu bieruńsko-lędzińskiego. Powierzchnia wynosi 4.067 ha, która jest zamieszkiwana przez około 20000 osób, gęstość zaludnienia wynosi około 484,4 km2.

 

kamienna
wawelska
krakowska
oświęcimska

 

 

Na terenie Bierunia oraz całego województwa śląskiego świadczymy kompleksowe usługi dystrybucji materiałów:

- dystrybucja adresowa

- selektywna dystrybucja ulotek

- bezadresowy kolportaż ulotek

Formularz ofertowy

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl