Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Roznoszenie ulotek - Wrocław

Roznoszenie i kolportaż ulotek we Wrocławiu

Roznoszenie ulotek Wrocław

 

 

Roznoszenie ulotek i materiałów reklamowych - dystrybucja, roznoszenie - wrocław

Jest głównym miastem aglomeracji wrocławskiej oraz czwartym pod względem liczby ludności miastem w Polsce. Stolica województwa Dolnośląskiego. Mimo dużych zniszczeń wojennych, we Wrocławiu zachowało się wiele budowli w stanie oryginalnym, bądź odrestaurowanych czy odbudowanych po wojnie. Do wyróżniających się należą: dwa ratusze na Rynku - gotycki Stary Ratusz oraz Nowy Ratusz. Wrocław posiada drugi po Warszawie pod względem wielkości dochodów. We Wrocławiu jest około 240 km ścieżek rowerowych. Na terenie miasta znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy Wrocław-Strachowice.


Dzielnice:
Stare Miasto
Śródmieście
Krzyki
Psie Pole
Fabryczna

 

Na terenie miasta Wrocław jak i całego województwa dolnośląskiego świadczymy kompleksowe usługi dystrybucji materiałów:

- dystrybucja adresowa

- selektywna rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych 

- bezadresowe rozdawanie ulotek


Roznoszenie ulotek Wrocław


Oferujemy roznoszenie ulotek  na terenie Wrocławia, mają Państwo możliwość dotarcia z reklamą do skrzynek pocztowych mieszkańców całego miasta. Dokładny rejon naszych działań dostępny jest na graficej zamieszczonej powyżej.

Roznoszenie rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych - Wrocław

Nasze kampanie roznoszenia ulotek są starannie planowane, dzięki temu są jedną z najtańszych i skuteczniejszych form dotarcia do klientów.

Roznoszenie ulotek i materiałów reklamowych jest najczęstszą formą reklamy, którą wykorzystują najczęściej lokalne firmy oraz sklepy wielkopowierzchniowe. Najważniejszym aspektem naszych działań jest dokładne określenie odbiorców ulotek na podstawie wyboru konkretnych dzielnic Wrocławia. Działanie roznoszenia ulotek najczęściej nie odbywa się dłużej niż 72-96 godziny. Dzięki temu optymalizujemy wyniki i wykorzystujemy całą moc możliwości marketingowej usługi.

Sama akcja oparte jest na dostarczeniu ulotek do mieszkań i mieszkańców Wrocławia w określonym zakresie działania. Ulotki są dostarczane bezpośrednio do skrzynek pocztowych.

Wszystkie adresy mieszkań, do których nie było możliwości dostarczenia przesyłki reklamowej są zapisywane w formularzu "wykaz niedostarczonych", wraz z informacją dotyczącą niedostarczenia np. zakaz dozorowany.

Termin realizacji zlecenia jest określony na podstawie ustaleń w zleceniu.

Nasze działania kolportażu ulotek na terenie Wrocławia są ściśle kontrolowane i dają możliwość wykluczyć ewentualne nieprawidłowości przy ich kolportażu.


Kontrola przebiega przy udziale Klienta w rejonie objętym akcją kolportażu ulotek.

rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych Wrocław

Kontrola ma przebieg bezpośredni. Mieszkaniec zamieszkujący dany lokal objęty kontrolą powinna potwierdzić lub zanegować otrzymanie ulotki reklamowej. Wynik określany jest na podstawie średniej z wszystkich przeprowadzonych kontroli.

Na terenie miasta Wrocław dajemy gwarancję na poziomie co najmniej 85% dostarczonych i potwierdzonych ulotek - na bazie przeprowadzonej kontroli.

Szczegółowe informacje dotyczące roznoszenia ulotek, nie tylko na terenie Wrocławia: roznoszenie ulotek w tym szczegóły prowadzonej akcji oraz jej kontroli.

 

 

Roznoszenie/rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych - Wrocław. Kolportaż, dystrybucja, roznoszenie - Dystrybutor ulotek

Formularz ofertowy

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl