Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Roznoszenie ulotek - Kraków

Roznoszenie i kolportaż ulotek w Krakowie

Roznoszenie ulotek Kraków

 

 

Roznoszenie ulotek i materiałów reklamowych - dystrybucja, roznoszenie - Kraków

Miasto położone w południowej Polsce nad Wisłą. Największe miasto województwa małopolskiego. Stolica Polski do 1795. Miasto pełni funkcję centrum administracyjnego, kulturalnego, edukacyjnego, naukowego, gospodarczego, usługowego i turystycznego. W Balicach pod Krakowem znajduje się drugi co do wielkości polski port lotniczy o znaczeniu międzynarodowym. W Krakowie i najbliższych okolicach działa około 80 międzynarodowych przedsiębiorstw z sektora obsługi procesów biznesowych. Kraków jest węzłem transportowym. Przez miasto przechodzą drogi krajowe i europejskie. W roku 2000 miasto otrzymało tytuł Europejskiej stolicy Kultury.


Dzielnice:
Stare Miasto
Grzegórzki
Prądnik Czerwony
Prądnik Biały
Krowodrza
Bronowice
Zwierzyniec
Dębniki
Łagiewniki – Borek Fałęcki
Swoszowice
Podgórze Duchackie
Bieżanów - Prokocim
Podgórze
Czyżyny
Mistrzejowice
Bieńczyce– Wzgórza Krzesławickie
Nowa Huta

 

Na terenie miata Kraków oraz całego województwa małopolskiego świadczymy kompleksowe usługi dystrybucji materiałów:

- dystrybucja adresowa

- selektywne rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych

- bezadresowe roznoszenie ulotek


Roznoszenie ulotek Kraków

 

Dzięki naszej ofercie roznoszenia ulotek na terenie Krakowa, mają Państwo możliwość dotarcia z ofertą do skrzynek pocztowych mieszkańców całego miasta. Szczegółowy rejon naszych działań znajdą Państwo na mapce zamieszczonej powyżej.

 

Roznoszenie rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych - Kraków

Nasze działania związane z roznoszeniem ulotek są starannie zaplanowane, dzięki temu są jedną z tańszych i skuteczniejszych form dotarcia do klientów.

Roznoszenie ulotek jako podstawową formę reklamy wykorzystują najczęściej lokalne firmy oraz sklepy wielkopowierzchniowe. Najważniejszym aspektem naszych akcji reklamowych jest dokładne określenie odbiorców ulotek na podstawie wybrania regionów Krakowa. Działanie roznoszenia ulotek zazwyczaj nie trwa dłużej niż 3-4 dni. Dzięki temu optymalizujemy wyniki i wykorzystujemy całą moc możliwości reklamowej usługi.

Samo działanie oparte jest na dostarczeniu materiałów reklamowych do mieszkań i mieszkańców Krakowa w określonym obszarze działania. Produkty reklamowe są dostarczane bezpośrednio do skrzynek pocztowych.

Wszystkie adresy mieszkań, do których nie było możliwości dostarczenia przesyłki reklamowej są zapisywane w formularzu "wykaz niedostarczonych", wraz z informacją dotyczącą niedostarczenia np. zakaz dozorowany.

Termin realizacji usługi jest określony na podstawie ustaleń w zleceniu.

Nasze rozdawanie ulotek na terenie Krakowa są dokładnie sprawdzane i dają możliwość wykluczyć ewentualne błędy przy ich kolportażu.

Kontrola odbywa się wspólnie z Klientem w rejonie objętym akcją kolportażu ulotek. Sprawdzanie poprawności ma przebieg bezpośredni. Osoba zamieszkująca dany lokal objęty kontrolą powinna potwierdzić lub zanegować otrzymanie ulotki reklamowej. Wynik określany jest na podstawie średniej z wszystkich przeprowadzonych kontroli.

W Krakowie dajemy gwarancję ponad 85% dostarczonych i potwierdzonych ulotek - na podstawie przeprowadzonej kontroli.

Szczegółowe informacje dotyczące roznoszenia ulotek, nie tylko na terenie Krakowa: roznoszenie ulotek i materiałów reklamowych w tym szczegóły wykonywanych akcji oraz jej kontroli.

 

Roznoszenie/rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych - Kraków. Kolportaż, dystrybucja, roznoszenie - Dystrybutor ulotek

 

 

Formularz ofertowy

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl