Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Roznoszenie ulotek - Gdańsk

Roznoszenie i kolportaż ulotek w Gdańsku

Roznoszenie rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych - Gdańsk

 

 

Miasto Gdańsk na prawach powiatu leżące w północnej Polsce przy Morzu Bałtyckim u ujścia Motławy do Wisły i nad Zatoką Gdańsku, na Pobrzeżu Gdańskim. Gdańsk jest centrum naukowym, gospodarczym i kulturalnym oraz węzłem komunikacyjnym północnej części Polski, jest także stolicą województwa pomorskiego. Miasto posiada duży port handlowy oraz jest ośrodkiem gospodarki morskiej.


Jest szóstym w Polsce miastem pod względem liczby mieszkańców z 461 489 mieszkańców, z kolei pod względem powierzchni zajmuje miejsce siódme z wynikiem 261,96 km². Z Gdynią i Sopotem tworzy słynne „Trójmiasto”. Gdańsk jest miastem posiadającym ponad tysiącletnią historię, której tożsamość na przestrzeni wieków była kształtowana przez wiele różnych kultur. Gdańsk był największym miastem Rzeczypospolitej Obojga Narodów, był miastem hanzeatyckim oraz królewskim, posiadał prawa do uczestnictwa w akcie wyboru króla, był najbogatszym miastem Rzeczypospolitej w XVI wieku.

 

Aniołki
Brętowo
Brzeźno
Chełm
Jasień
Kokoszki
Krakowiec-Górki Zachodnie
Letnica
Matarnia
Młyniska
Nowy Port
Oliwa
Olszynka
Orunia-Św. Wojciech-Lipce
Osowa
Piecki-Migowo
Przeróbka

Przymorze Małe
Przymorze Wielkie
Rudniki
Siedlce
Śródmieście
Stogi
Strzyża
Suchanino
Ujeścisko-Łostowice
VII Dwór
Wrzeszcz Dolny
Wrzeszcz Górny
Wyspa Sobieszewska
Wzgórze Mickiewicza
Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia
Zaspa-Młyniec
Zaspa-Rozstaje

 

Na terenie miasta Gdańsk i całego województwa pomorskiego świadczymy kompleksowe usługi dystrybucji materiałów:

- dystrybucja adresowa

- bezadresowy kolportaż ulotek

- selektywna dystrybucja ulotek


Roznoszenie ulotek Gdańsk

 

Oferujemy roznoszenie ulotek w obszarze Gdańska, mogą Państwo dotrzeć z ofertą do skrzynek pocztowych ludzi z całego miasta. Szczegółowy rejon naszych działań dostępny jest na mapce zamieszczonej powyżej.

Nasze rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych jest starannie zaplanowane, dzięki temu są jedną z najtańszych i skuteczniejszych form dotarcia do klientów.

Roznoszenie ulotek jest najczęstszą formą reklamy, którą wykorzystują najczęściej lokalne firmy oraz sklepy wielkopowierzchniowe. Ważnym czynnikiem naszych działań jest dokładne określenie odbiorców ulotek na podstawie wybrania regionów Gdańska. Rozdawanie ulotek najczęściej nie odbywa się dłużej niż 72-96 godziny. Dzięki temu optymalizujemy wyniki i wykorzystujemy całą moc możliwości marketingowej usługi.

Sama akcja polega na dostarczeniu ulotek do mieszkań i mieszkańców miasta Gdańsk w wyznaczonym obszarze działania. Produkty reklamowe są roznoszone bezpośrednio do skrzynek pocztowych.

Wszystkie miejsca, do których nie dotarliśmy są zapisywane w formularzu "wykaz niedostarczonych", wraz z przyczyną niedostarczenia np. zakaz dozorowany.

Termin realizacji zlecenia jest ustalony na podstawie ustaleń w zleceniu.

Roznoszenie ulotek i materiałów reklamowych  na terenie Gdańska jest dokładnie przez nas kontrolowane i pozwala eliminować ewentualne nieprawidłowości przy ich kolportażu.

Kontrola przebiega przy udziale Klienta w rejonie objętym akcją roznoszenia ulotek. Kontrola ma przebieg bezpośredni. Osoba zamieszkująca dany lokal objęty kontrolą powinna potwierdzić lub zanegować otrzymanie ulotki reklamowej. Jakość określana jest na bazie średniej z wszystkich przeprowadzonych kontroli.

Na terenie miasta Gdańsk dajemy gwarancję ponad 85% dostarczonych i potwierdzonych ulotek - na podstawie wykonanej kontroli.

Więcej szczegółów dotyczących roznoszenia ulotek, nie tylko na obszarze Gdańska: roznoszenia ulotek w tym szczegóły wykonywanych akcji oraz jej sprawdzanie.

 

Roznoszenie/rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych - Gdańsk. Kolportaż, dystrybucja, roznoszenie - Dystrybutor ulotek

Formularz ofertowy

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl