Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Zabrze

Roznoszenie i kolportaż ulotek w Zabrzu

Kolportaż i roznoszenie ulotek w Zabrzu

 

 

Miasto leży w województwie śląskim, położone jest na wyżynie śląskiej nad Kłodnicą i Bytomką. Usytuowane jest na górnym śląsku w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (GOP). Jest jednym z centralnych ośrodków konurbacji śląskiej. W Zabrzu znajdziemy jedyną zabytkową kopalnie węgla kamiennego w Europie z możliwością zjazdu na poziomy 170 m i 320 m. Charakter przemysłowy Zabrza zmienia się wraz z rozwojem nowoczesnej technologii. Rozwija się tam wiele małych i średnich przedsiębiorstw, które w mieście mogą znaleźć odpowiednie zaplecze, jako wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczną, konkurencyjną siłę roboczą, odpowiednią infrastrukturę techniczną, drogową, telekomunikacyjną czy ogromny rynek zbytu.

 

Helenka
Grzybowice
Rokitnica
Mikulczyce
Osiedle Młodego Górnika
Osiedle Mikołaja Kopernika
Biskupice
Maciejów
Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego
Centrum Północ
Centrum Południe
Guido
Zaborze Północ
Zaborze Południe
Pawłów
Kończyce
Makoszowy
Zandka

 

Na terenie miasta Zabrze jak i całego województwa śląskiego świadczymy kompleksowe usługi dystrybucji materiałów:

- dystrybucja adresowa

- bezadresowy kolportaż ulotek

- selektywna dystrybucja ulotek


Roznoszenie ulotek Zabrze


Za sprawą naszej usługi kolportażu ulotek w obszarze Zabrza, mogą Państwo dotrzeć z ofertą do skrzynek pocztowych ludzi z całego miasta. Szczegółowy obszar naszych działań znajdą Państwo na graficej zamieszczonej powyżej.

Nasze działania związane z roznoszeniem ulotek są starannie zaplanowane, dzięki temu są jedną z najtańszych i najbardziej efektywnych form reklamy.

Roznoszenie ulotek jako podstawową formę reklamy wykorzystują najczęściej miejscowe firmy oraz sklepy wielkopowierzchniowe. Najważniejszym aspektem naszych akcji reklamowych jest precyzyjne określenie odbiorców ulotek na podstawie wyboru regionów Zabrza. Działanie roznoszenia ulotek zazwyczaj nie odbywa się dłużej niż 72-96 godziny. Dzięki temu optymalizujemy wyniki i wykorzystujemy pełną moc możliwości reklamowej usługi.

Samo działanie polega na dostarczeniu ulotek do mieszkań i mieszkańców Zabrza w określonym zakresie działania. Ulotki są dostarczane bezpośrednio do skrzynek pocztowych.

Wszystkie adresy mieszkań, do których nie dotarliśmy są zapisywane w formularzu "wykaz niedostarczonych", wraz z przyczyną niedostarczenia np. zakaz dozorowany.

Czas wykonania zlecenia jest ustalony na podstawie ustaleń w zleceniu.

Nasze działania kolportażu ulotek na terenie Zabrza są dokładnie kontrolowane i pozwalają wykluczyć ewentualne błędy przy ich roznoszeniu.

Kontrola odbywa się wspólnie z Klientem w rejonie objętym akcją kolportażu ulotek. Kontrola ma charakter bezpośredni. Osoba zamieszkująca dany lokal objęty kontrolą powinna potwierdzić lub zanegować otrzymanie ulotki reklamowej. Wynik określany jest na podstawie średniej z wszystkich przeprowadzonych kontroli.

Na terenie miasta Zabrze dajemy gwarancję ponad 85% dostarczonych i potwierdzonych ulotek - na podstawie wykonanej kontroli.

Szczegółowe informacje dotyczące roznoszenia ulotek, nie tylko na terenie Zabrza: roznoszenia ulotek w tym szczegóły prowadzonej akcji oraz jej kontroli.

Formularz ofertowy

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl