Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Szczecin

Roznoszenie i kolportaż ulotek w Szczecinie

Kolportaż i roznoszenie ulotek w Szczecinie

 

 

Świnoujście jest uzdrowiskiem w północno zachodniej części kraju, w województwie zachodniopomorskim posiada port morski i kąpieliska morskie, leży nad Świną i Morzem Bałtyckim, jest jedynym miastem położonym na 3 dużych wyspach: Uznam, Wolin, Karsibór oraz na kilkudziesięciu (łącznie 44) małych, niezamieszkanych wysepkach. Miasto zamieszkiwało 41 516 osób (31 grudnia 2011 r.), co ustanawia je na 5. miejscu w województwie pod względem ludności. Świnoujście obejmuje powierzchnię 197,23 km² (2. miejsce w województwie i 8. w kraju), z czego 91,23 km² to powierzchnia lądowa, a 106 km² to powierzchnia wód, w tym Zalewu Szczecińskiego, przez co Świnoujście wyprzedza pod tym względem takie miasta jak: Bydgoszcz, Katowice, Lublin czy Rzeszów.


Bożyce
Chorzelin
Karsibór (Świnoujście)
Klicz
Kwarantanna (Świnoujście)
Łunowo
Osiedle Matejki (Świnoujście)
Dzielnica Nadmorska (Świnoujście)
Ognica (Świnoujście)
Osiecze (Świnoujście)
Paprotno (Świnoujście)
Płachcin
Osiedle Posejdon (Świnoujście)
Przytór
Osiedle Rycerska (Świnoujście)
Strażnica WOP Karsibór
Strażnica WOP Przytor
Śródmieście (Świnoujście)
Warszów
Osiedle Zachodnie (Świnoujście)

 

Na terenie miasta Szczecin i całego województwa zachodniopomorskiego świadczymy kompleksowe usługi dystrybucji materiałów:

- bezadresowy kolportaż ulotek

- selektywna dystrybucja ulotek

- dystrybucja adresowa


Roznoszenie ulotek Szczecin


Dzięki naszej usłudze roznoszenia ulotek w obszarze Szczecina, mają Państwo możliwość dotarcia z reklamą do skrzynek pocztowych ludzi z całego miasta. Szczegółowy obszar naszych działań znajdą Państwo na mapie zamieszczonej powyżej.

Nasze kampanie roznoszenia ulotek są starannie planowane, dzięki temu są jedną z tańszych i skuteczniejszych form reklamy.

Roznoszenie ulotek jest najczęstszą formą reklamy, którą wykorzystują najczęściej lokalne firmy oraz sklepy wielkopowierzchniowe. Najważniejszym aspektem naszych akcji reklamowych jest dokładne określenie odbiorców ulotek na podstawie wyboru regionów Szczecina. Akcja roznoszenia ulotek najczęściej nie odbywa się dłużej niż 72-96 godziny. Dzięki temu optymalizujemy wyniki i wykorzystujemy pełną moc możliwości reklamowej usługi.

Samo działanie oparte jest na roznoszeniu materiałów reklamowych do mieszkań i mieszkańców Szczecina w określonym obszarze działania. Ulotki są roznoszone bezpośrednio do skrzynek pocztowych.

Wszystkie miejsca, do których nie było możliwości dostarczenia przesyłki reklamowej są zapisywane w formularzu "wykaz niedostarczonych", wraz z informacją dotyczącą niedostarczenia np. zakaz dozorowany.

Czas realizacji zlecenia jest określony na podstawie wytycznych w zleceniu.

Nasze działania roznoszenia ulotek na terenie Szczecina są dokładnie kontrolowane i pozwalają eliminować ewentualne błędy przy ich kolportażu.

Kontrola przebiega wspólnie z Klientem w rejonie objętym akcją kolportażu ulotek. Sprawdzanie poprawności ma charakter bezpośredni. Mieszkaniec zamieszkujący dany lokal objęty kontrolą powinna potwierdzić lub zanegować otrzymanie ulotki reklamowej. Jakość określana jest na podstawie średniej z wszystkich przeprowadzonych kontroli.

Na terenie miasta Szczecin dajemy gwarancję na poziomie co najmniej 85% dostarczonych i potwierdzonych ulotek - na bazie wykonanej kontroli.

Więcej szczegółów dotyczących roznoszenia ulotek, nie tylko na terenie Szczecina: roznoszenia ulotek w tym szczegóły wykonywanych akcji oraz jej kontroli.

Formularz ofertowy

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl