Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice są położone w południowej Polsce, w województwie śląskim, w powiecie bielskim, są siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Czechowice-Dziedzice, w granicach aglomeracji bielskiej. Miasto leży w historycznych granicach regionu śląska Cieszyńskiego, ale geograficznie leży w regionie Doliny Górnej Wisły u zbiegu rzek Białej, Wisły i Iłownicy.


W roku 1951 powstało miasto o nazwie Czechowice (do roku 1958) z połączeniu dwóch wsi: Czechowic i Dziedzic, które mają historię sięgającą średniowiecza. Wioska Dziedzice rozwijała się, jako węzeł kolejowy oraz ośrodek przemysłu od końca XIX wieku. Oprócz dwóch wiosek Czechowic i Dziedzic na współczesne miasto składają się także: Żebracz, Renardowice, Olszyna, Ochodza, Lipowiec i jeszcze kilka mniejszych wiosek. Aktualnie miasto stanowi ośrodek przemysłowy z walcownią metali, fabryką zapałek, fabryką sprzętu elektrotechnicznego oraz kopalnią węgla kamiennego.


Według danych z roku 2014 miasto miało około 36 000 mieszkańców. Jest także trzecim największym miastem w Polsce niebędącym siedzibą powiatu oraz największym miastem nie powiatowym na terytorium gminy miejsko-wiejskiej.

 

 Żebracz, Grabowice

 Dziedzice, Czechowice Dolne, Lesisko, Podlesie

 Lipowiec, Pasieki, Olszyna

 

Na terenie miasta Czechowice-Dziedzice jak i całego województwa śląskiego świadczymy kompleksowe usługi dystrybucji materiałów:

- dystrybucja adresowa

- selektywna dystrybucja ulotek

- bezadresowy kolportaż ulotek

Formularz ofertowy

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl