Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Łódź

Roznoszenie i kolportaż ulotek w Łodzi

Kolportaż i roznoszenie ulotek w Łodzi

 

 

Łódź jest drugim co do wielkości miastem Polski. Położona jest w samym centrum kraju, nad brzegami aż osiemnastu rzek i strumieni. Ośrodek akademicki, kulturalny i przemysłowy. Ważny węzeł komunikacji drogowej. Sześć kilometrów od centrum Łodzi znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta. Obecnie szczególne znaczenie dla miasta mają rozwój nowych technologii, infrastruktury. Łódź to również ośrodek kulturalny, pełen różnego rodzaju imprez muzycznych, teatralnych, literackich, plastycznych i filmowych.


Dzielnice:
Bałuty
Górna
Polesie
Śródmieście
Widzew

 

Na terenie miasta Łódź, a także całego województwa łódzkiego świadczymy kompleksowe usługi dystrybucji materiałów:

- dystrybucja adresowa

- selektywna dystrybucja ulotek

- bezadresowy kolportaż ulotek


Roznoszenie ulotek Łódź


Za sprawą naszej oferty roznoszenia ulotek na terenie Łodzi, mają Państwo możliwość dotarcia z ofertą do skrzynek pocztowych ludzi z całego miasta. Dokładny obszar naszych działań znajdą Państwo na graficej zamieszczonej powyżej.

Nasze działania związane z roznoszeniem ulotek są starannie zaplanowane, dzięki temu są jedną z tańszych i skuteczniejszych form reklamy.

Roznoszenie ulotek jest najczęstszą formą reklamy, którą wykorzystują najczęściej miejscowi przedsiębiorcy oraz sklepy wielkopowierzchniowe. Ważnym czynnikiem naszych działań jest precyzyjne określenie odbiorców ulotek na podstawie wybrania konkretnych dzielnic Łodzi. Działanie roznoszenia ulotek najczęściej nie odbywa się dłużej niż 72-96 godziny. Dzięki temu optymalizujemy wyniki i wykorzystujemy pełną moc możliwości reklamowej usługi.

Samo działanie oparte jest na roznoszeniu ulotek do mieszkań i mieszkańców Łodzi w wyznaczonym zakresie działania. Ulotki są roznoszone bezpośrednio do skrzynek pocztowych.

Wszystkie adresy mieszkań, do których nie było możliwości dostarczenia przesyłki reklamowej są odnotowane w formularzu "wykaz niedostarczonych", wraz z przyczyną niedostarczenia np. wywieszone rozporządzenie administracji domu z zakazem roznoszenia ulotek.

Czas realizacji usługi jest ustalony na podstawie ustaleń w zleceniu.

Nasze działania kolportażu ulotek na terenie Łodzi są ściśle kontrolowane i pozwalają eliminować ewentualne nieprawidłowości przy ich kolportażu.

Kontrola przebiega przy udziale Klienta w rejonie objętym akcją kolportażu ulotek. Sprawdzanie poprawności ma charakter bezpośredni. Osoba zamieszkująca dany lokal objęty kontrolą powinna potwierdzić lub zanegować otrzymanie ulotki reklamowej. Jakość określana jest na bazie średniej z wszystkich przeprowadzonych kontroli.

Na terenie miasta Łódź dajemy gwarancję na poziomie co najmniej 85% dostarczonych i potwierdzonych ulotek - na bazie wykonanej kontroli.

Więcej szczegółów dotyczących roznoszenia ulotek, nie tylko na terenie Łodzi: roznoszenia ulotek w tym szczegóły wykonywanych akcji oraz jej kontroli.

Formularz ofertowy

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl