Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Rzeszów

Roznoszenie i kolportaż ulotek w Rzeszowie

Kolportaż i roznoszenie ulotek w Rzeszowie

 

 

Rzeszów to miasto powiatowe, leżące w południowo-wschodniej Polsce. Rzeszów położony jest na pograniczu Pogórza Karpackiego i Kotliny Sandomierskiej, nad rzeką Wisłok. Siedziba władz powiatu rzeszowskiego. W mieście tym znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy. Działają tutaj również trzy konsulaty honorowe: Niemiec, Słowacji i Ukrainy. Miasto dysponuje jedną z największych w kraju hal sportowo-widowiskowych jaką jest Hala Podpromie.


Dzielnice:
Śródmieście – Północ
Śródmieście – Południe
Pułaskiego
Gen. Grota-Roweckiego
Piastów
Gen. Dąbrowskiego
Staroniwa
Kmity
Gen. Andersa
Staromieście
Tysiąclecia
Pobitno
Mieszka I
Nowe Miasto
Wilkowyja
Słocina
Zalesie
Przybyszówka
Baranówka
Króla Stanisława Augusta
Paderewskiego
Drabinianka
Krakowska – Południe
Kotuli
Załęże
Zwięczyca
Biała
Budziwój
Miłocin

 

Na terenie miasta Rzeszów oraz całego województwa podkarpackiego świadczymy kompleksowe usługi dystrybucji materiałów:

- dystrybucja adresowa

- selektywna dystrybucja ulotek

- bezadresowy kolportaż ulotek


Roznoszenie ulotek Rzeszów


Dzięki naszej usłudze roznoszenia ulotek na terenie Rzeszowa, mają Państwo możliwość dotarcia z reklamą do skrzynek pocztowych ludzi z całego miasta. Szczegółowy obszar naszych działań znajdą Państwo na graficej zamieszczonej powyżej.

Nasze działania związane z roznoszeniem ulotek są starannie planowane, dzięki temu są jedną z tańszych i najbardziej efektywnych form reklamy.

Roznoszenie ulotek jako podstawową formę reklamy wykorzystują najczęściej lokalni przedsiębiorcy oraz sklepy wielkopowierzchniowe. Ważnym czynnikiem naszych działań jest dokładne wskazanie odbiorców ulotek na podstawie wybrania konkretnych dzielnic Rzeszowa. Akcja roznoszenia ulotek zazwyczaj nie trwa dłużej niż 72-96 godziny. Dzięki temu optymalizujemy wyniki i wykorzystujemy pełną moc możliwości marketingowej usługi.

Samo działanie oparte jest na dostarczeniu materiałów reklamowych do mieszkań i mieszkańców Rzeszowa w określonym zakresie działania. Ulotki są roznoszone bezpośrednio do skrzynek pocztowych.

Wszystkie adresy mieszkań, do których nie było możliwości dostarczenia przesyłki reklamowej są zapisywane w formularzu "wykaz niedostarczonych", wraz z przyczyną niedostarczenia np. wywieszone rozporządzenie administracji domu z zakazem roznoszenia ulotek.

Czas realizacji usługi jest określony na podstawie wytycznych w zleceniu.

Nasze akcje kolportażu ulotek na terenie Rzeszowa są ściśle kontrolowane i pozwalają wykluczyć ewentualne błędy przy ich roznoszeniu.

Kontrola odbywa się przy udziale Klienta na obszarze objętym akcją roznoszenia ulotek. Sprawdzanie poprawności ma przebieg bezpośredni. Osoba zamieszkująca dany lokal objęty kontrolą powinna potwierdzić lub zanegować otrzymanie ulotki reklamowej. Wynik określany jest na podstawie średniej z wszystkich przeprowadzonych kontroli.

W Rzeszowie dajemy gwarancję na poziomie co najmniej 85% dostarczonych i potwierdzonych ulotek - na bazie wykonanej kontroli.

Więcej szczegółów dotyczących roznoszenia ulotek, nie tylko na terenie Rzeszowa: roznoszenia ulotek w tym szczegóły prowadzonej akcji oraz jej sprawdzanie.

Formularz ofertowy

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl