Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Gdynia

Roznoszenie i kolportaż ulotek w Gdyni

Kolportaż i roznoszenie ulotek w Gdyni

 

 

Miasto na prawach powiatu leżące w północnej Polsce w województwie pomorskim, przy Morzu Bałtyckim, na Pobrzeżu Gdańskim oraz Pojezierzu Wchodniopomorskim. Gdynia wchodzi w skład słynnego Trójmiasta wraz z Gdańskiem i Sopotem. Jest jednym z aglomeracji trójmiasta.


10 Lutego 1926 Gdynia uzyskała prawa miejskie. Budowa tamtejszego portu była impulsem do rozwoju miasta, port powstał w celu zapewnienia Polsce dostępu do morskich szlaków i baz marynarki wojennej wobec niepewnej sytuacji w Wolnym Mieście Gdańsku. W ciągu kilkunastu lat Gdynia ze wsi rybackiej ewoluowała do miasta zamieszkanego przez około 130 tysięcy osób, a to przez szybki napływ ludności i szybki rozwój. Gdynia zajmuje powierzchnię 135,14 km² (2012) i jest zamieszkiwana przez około 250 000 mieszkańców (2015). Jest największym polskim miastem niebędącym miastem wojewódzkim.


Babie Doły
Chwarzno-Wiczlino
Chylonia
Cisowa
Działki Leśne
Dąbrowa
Grabówek
Kamienna Góra
Karwiny
Leszczynki
Mały Kack
Obłuże
Oksywie
Orłowo
Pogórze
Pustki Cisowskie-Demptowo
Redłowo
Śródmieście
Wielki Kack
Witomino-Radiostacja
Witomino-Leśniczówka
Wzgórze Św. Maksymiliana

 

Na terenie miasta Gdynia jak i całego województwa pomorskiego świadczymy kompleksowe usługi dystrybucji materiałów:

- dystrybucja adresowa

- selektywna dystrybucja ulotek

- bezadresowy kolportaż ulotek

 

Roznoszenie ulotek Gdynia


Dzięki naszej usłudze roznoszenia ulotek w obszarze Gdyni, mają Państwo możliwość dotarcia z ofertą do skrzynek pocztowych mieszkańców całego miasta. Szczegółowy rejon naszych działań dostępny jest na graficej zamieszczonej powyżej.

Nasze kampanie roznoszenia ulotek są starannie planowane, dzięki temu są jedną z tańszych i skuteczniejszych form dotarcia do klientów.

Roznoszenie ulotek jako podstawową formę reklamy wykorzystują najczęściej lokalni przedsiębiorcy oraz sklepy wielkopowierzchniowe. Ważnym czynnikiem naszych akcji reklamowych jest dokładne określenie odbiorców ulotek na podstawie wybrania regionów Gdyni. Działanie roznoszenia ulotek najczęściej nie trwa dłużej niż 3-4 dni. Dzięki temu optymalizujemy wyniki i wykorzystujemy pełną moc możliwości reklamowej usługi.

Sama akcja polega na roznoszeniu ulotek do mieszkań i mieszkańców Gdyni w określonym obszarze działania. Materiały reklamowe są roznoszone bezpośrednio do skrzynek pocztowych.

Wszystkie miejsca, do których nie było możliwości dostarczenia przesyłki reklamowej są odnotowane w formularzu "wykaz niedostarczonych", wraz z informacją dotyczącą niedostarczenia np. niemożność wejścia do bloku.

Termin realizacji zlecenia jest określony na podstawie ustaleń w zleceniu.

Nasze działania roznoszenia ulotek na terenie Gdyni są ściśle sprawdzane i dają możliwość eliminować ewentualne nieprawidłowości przy ich kolportażu.

Kontrola odbywa się przy udziale Klienta na obszarze objętym akcją roznoszenia ulotek. Sprawdzanie poprawności ma przebieg bezpośredni. Osoba zamieszkująca dany lokal objęty kontrolą powinna potwierdzić lub zanegować otrzymanie ulotki reklamowej. Wynik określany jest na podstawie średniej z wszystkich przeprowadzonych kontroli.

Na terenie miasta Gdynia dajemy gwarancję na poziomie co najmniej 85% dostarczonych i potwierdzonych ulotek - na podstawie wykonanej kontroli.

Więcej szczegółów dotyczących roznoszenia ulotek, nie tylko na obszarze Gdyni: roznoszenia ulotek w tym szczegóły prowadzonej akcji oraz jej sprawdzanie.

Formularz ofertowy

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl