Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Roznoszenie ulotek - Sosnowiec

Roznoszenie i kolportaż ulotek w Sosnowcu

Roznoszenie ulotek i materiałów reklamowych - dystrybucja, roznoszenie - Sosnowiec

 

 

Miasto na prawach powiatu, usytuowane na południu Polski, w województwie śląskim, w zagłębiu dąbrowskim, który jest historyczną częścią zachodniej Małopolski. Leżące na wyżynie śląskiej, która stanowi część wyżyny śląsko-krakowskiej, nad 3 rzekami Czarną Przemszą, Białą Przemszą i Brynicą. Leży we wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Sosnowiec jest największym pod względem ludności miastem zagłębia dąbrowskiego, a trzecim w województwie śląskim (po Częstochowie i Katowicach) i piętnaste w Polsce. Jest jednym z ośrodków centralnych policentrycznej aglomeracji górnośląskiej. Miasto ma 209 274 mieszkańców (21 Grudnia 2014).


Dańdówka
Dębowa Góra
Jęzor
Kazimierz Górniczy
Klimontów
Maczki
Milowice
Modrzejów
Niwka
Ostra Górka
Ostrowy Górnicze
Pogoń
Porąbka
Radocha
Rudna
Sielec
Stary Sosnowiec
Środula

Śródmieście
Zagórze

 

Na terenie miasta Sosnowiec oraz całego województwa śląskiego świadczymy kompleksowe usługi dystrybucji materiałów:

- dystrybucja adresowa

- bezadresowe rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych

- selektywne rozdawanie ulotek


Roznoszenie ulotek Sosnowiec


Dzięki naszej usłudze kolportażu ulotek w obszarze Sosnowca, mogą Państwo dotrzeć z reklamą do skrzynek pocztowych mieszkańców całego miasta. Dokładny obszar naszych działań znajdą Państwo na mapce zamieszczonej powyżej.

Nasze działania związane z roznoszeniem ulotek są starannie zaplanowane, dzięki temu są jedną z najtańszych i najbardziej efektywnych form dotarcia do klientów.

Roznoszenie ulotek jako podstawową formę reklamy wykorzystują najczęściej miejscowe firmy oraz sklepy wielkopowierzchniowe. Najważniejszym aspektem naszych działań jest precyzyjne określenie odbiorców ulotek na podstawie wyboru konkretnych dzielnic Sosnowca. Działanie roznoszenia ulotek najczęściej nie trwa dłużej niż 3-4 dni. Dzięki temu optymalizujemy wyniki i wykorzystujemy całą moc możliwości reklamowej usługi.

Samo rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych oparte jest na doręczaniu ulotek do mieszkań i mieszkańców Sosnowca w określonym zakresie działania. Ulotki są roznoszone bezpośrednio do skrzynek pocztowych.

Wszystkie adresy mieszkań, do których nie było możliwości dostarczenia przesyłki reklamowej są zapisywane w formularzu "wykaz niedostarczonych", wraz z przyczyną niedostarczenia np. zakaz dozorowany.

Termin realizacji zlecenia jest ustalony na podstawie ustaleń w zleceniu.

Roznoszenie ulotek na terenie Sosnowca jest dokładnie sprawdzane i pozwala wykluczyć ewentualne nieprawidłowości przy kolportażu.

Kontrola przebiega przy udziale Klienta w rejonie objętym akcją kolportażu ulotek. Kontrola ma charakter bezpośredni. Mieszkaniec zamieszkujący dany lokal objęty kontrolą powinna potwierdzić lub zanegować otrzymanie ulotki reklamowej. Jakość określana jest na bazie średniej z wszystkich przeprowadzonych kontroli.

W Sosnowcu dajemy gwarancję na poziomie co najmniej 85% dostarczonych i potwierdzonych ulotek - na podstawie przeprowadzonej kontroli.

Więcej szczegółów dotyczących roznoszenia ulotek, nie tylko na obszarze Sosnowca: roznoszenia ulotek w tym szczegóły wykonywanych akcji oraz jej kontroli.

 

Roznoszenie/rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych - Sosnowiec. Kolportaż, dystrybucja, roznoszenie - Dystrybutor ulotek

Formularz ofertowy

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl