Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Kolportaż ulotek i materiałów reklamowych - dystrybucja, roznoszenie

 

Kolportaż ulotek i materiałów reklamowych - dystrybucja, roznoszenieJest formą roznoszenia ulotek, która pozwala na efektywne sterowanie dystrybucją bezadresową / roznoszeniem ulotek. Pozwala na ograniczenie ilości powierzonych materiałów reklamowych, forma usługo - roznoszenia ulotek poprzez kolportaż pozwala na dobranie odpowiednich obszarów, sektorów w których odnajdziemy klienta o określonym wieku, zamożności, płci.

Kolportaż ulotek ma również na celu dostosowanie stref dystrybuowanych do specyfiki urbanistycznej miasta oraz nośności obszarów w których dystrybucja ulotek ma się odbyć – pozwala efektywnie zdywersyfikować obszary dystrybuowana a co za tym idzie zmiejszyć koszt kampanii.

Kolportaż ulotek i materiałów reklamowych – jest usługą selektywną wykorzystywaną zazwyczaj przez przedsiębiorców, firmy, urzędy, które na celu swoich działań marketingowych mają dostarczenie oferty - informacji poprzez ulotkę, gazetkę, ogłoszenie do określonej grupy ludzi – klientów, bądź osób mieszkających w ściśle określonych obszarach, osiedlach, dzielnicach.

Cennik roznoszenia ulotek / kolportażu ulotek:

Roznoszenie ulotek do 10 000 szt. – 600 zł netto

Roznoszenie ulotek od 10 000 szt. – wycena indywidualna ( napisz lub zadzwoń do nas )

Roznoszenie ulotek do 10 000 szt. – 700 zł netto

Roznoszenie ulotek od 10 000 szt. – wycena indywidualna ( napisz lub zadzwoń do nas )

 

 

Dlaczego my?

 

Jesteśmy niezależną firmą zajmującą się kolportażem ulotek, posiadającą wiedzę i doświadczenie pozwalające zapewnić najlepsze wyniki.

 

Jako jeden z wiodących niezależnych specjalistów ds. marketingu bezpośredniego, jesteśmy przyjaźni i profesjonalni, oferując szybkie, skuteczne i niezawodne, kompleksowe rozwiązania w zakresie marketingu bezpośredniego i komunikacji.

 

Od kilkudziesięciu lat pomagamy wielu naszym klientom. Chętnie pomożemy również Tobie!

 

Zależy nam na tym, aby pomóc Ci zdobyć nowych klientów oraz poprawić sprzedaż i wizerunek marki. BTL zapewnia marketing, która dostarcza właściwy komunikat właściwemu klientowi przy użyciu właściwej metody promocji firmy, która wykorzystuje wszystkie dostępne metody w celu uzyskania maksymalnego zwrotu z inwestycji.

 

Łącząc się z BTL, możesz swobodnie znaleźć pomysł na marketing i wzmocnić swój biznes oraz uruchomić skuteczne programy marketingowe z policzalnym i możliwym do określenia zwrotem z inwestycji.

 

Kolportaż ulotek z BTL to najlepszy sposób dotarcia do lokalnych klientów w Twojej okolicy i promowania Twojej firmy w najtańszy sposób.

 

 

 

Czy kolportaż ulotek jest skuteczny? 

 

Roznoszenie ulotek może być skutecznym środkiem marketingowym, który generuje zwiększenie liczby potencjalnych klientów i wartości sprzedaży dla niemal każdej firmy, jeśli zostanie właściwie przeprowadzony. Według badań branżowych 48% konsumentów reaguje na reklamy w ulotkach, a 79% odbiorców albo przechowuje, przekazuje komuś, albo przegląda zawartość ulotki. Udowodniono, że rozdawanie ulotek jest idealną metodą marketingu w okresie rozwoju firmy lub nawet w jej początkach.

 

kolportaż ulotek i materiałów reklamowych 2Kolportaż ulotek oprócz dostarczania informacji o istnieniu marki dla wybranych grup demograficznych, wysyła odpowiedni komunikat do docelowych odbiorców. Ulotka promocyjna niezależnie od celu będzie korzystnym sposobem marketingu, ponieważ zachęca do nawiązania kontaktu z Twoją firmą, jest bezpośrednia, dociera do Twojego klienta w jego domu i jest to metoda opłacalna.

 

Chociaż niektóre firmy mogą zdecydować się na wykorzystanie wyłącznie poczty elektronicznej lub mediów społecznościowych do promowania swoich produktów i usług, roznoszenie ulotek nadal pozostaje najskuteczniejszym sposobem komunikowania swoich usług. Co więcej, wśród użytkowników Internetu istnieje tendencja do stosowania programów blokujących reklamy, którzy postrzegają te reklamy jako natrętne i nieistotne. Opinia publiczna jest bardziej otwarta na ulotki w porównaniu do „poczty-śmieci”.

 

 

Kolportaż ulotek - trwały i namacalny marketing

 

Dzięki temu, że ulotka jest namacalna, nie ma szans, żeby ją przeoczyć. Stosowanie marketingowych metod elektronicznych może prowadzić do nieporozumień w komunikacji, ponieważ można je usunąć nawet bez otwierania. Większość ludzi otwiera tylko e-maile, których zna nadawcę lub rozumieją temat.

 

Wiadomo, że e-maile można usuwać, a statusy w mediach społecznościowych można ignorować, ale trudno wrzucić ulotkę do kosza bez zapoznania się z jej zawartością.

 

Ulotka stanie się wizytówką Twojej firmy, jeśli będzie atrakcyjna i profesjonalnie zaprezentowana. Jeśli ulotki będą wysokiej jakości, będą promować profesjonalizm i stosunek jakości do ceny, natomiast źle zaprojektowana ulotka zniechęci klientów do zakupu Twoich usług.

 

Decydując się na kolportaż ulotek i materiałów reklamowych z naszą firmą BTL zyskujecie gwarancję najlepiej wykonanej usługi na rynku.

 

 

 

Dlaczego ulotki będą używane przez firmy przez lata?

 

Poniżej przedstawiamy kilka aspektów, które uważamy za najważniejsze argumenty przemawiające za faktem nieśmiertelności kolportażu ulotek.

 

kolportaż ulotek i materiałów reklamowych - Wrocław, Kraków, Poznań, Lublin, Gdańsk, Gliwice, Wałbrzych, Sosnowiec, Bytom, Ruda Śląska. Koszt dystrybucji ulotek przez ostatnie lata utrzymywał się na niskim poziomie. Uważany jest za najskuteczniejszą formę reklamy, gdy firma lub osoba fizyczna nie dysponuje dużym budżetem.

 Kolportaż ulotek jest szybki i łatwo generuje zyski. Rozdawanie ulotek zajmuje niewiele czasu. Gdy proces zostanie przeprowadzony we właściwym czasie i miejscu, jest to prawdopodobnie najlepszy sposób na generowanie zysków.

 Dystrybucja ulotek pozwala na dotarcie komunikatu do właściwej grupy docelowej i uzyskanie natychmiastowej odpowiedzi. Jest to atrakcyjny sposób dotarcia do potencjalnych klientów i najlepszy sposób na zaprezentowanie klientom swojej firmy.

 Kolportaż ulotek to już przeżytek i jest to jeden z głównych powodów, dla których nadal przemawia do klienta, ponieważ przypomina stare, dobre czasy. Ulotki zwykle wzbudzają w Tobie ciekawość. W przeciwieństwie do e-maili, ludziom zwykle nie spieszy się z ich wyrzucaniem. To automatycznie zwiększa szansę na przeczytanie ulotek.

 

 

 

Skąd mam wiedzieć, że moje ulotki zostaną dostarczone tam, gdzie powinny trafić?

 

kolportaż ulotek i materiałów reklamowychDzięki naszemu zaawansowanemu systemowi możesz mieć całkowitą pewność, że Twoje ulotki dotrą we wskazane miejsce. Codziennie dostarczymy Ci raport z wykonanej dystrybucji do godziny 12 za dzień poprzedni a na koniec Twojej kampanii dostarczymy szczegółowy i unikalny raport z dystrybucji, zawierający wszystkie istotne statystyki. Co więcej, możesz skorzystać z naszej wyjątkowej usługi oferującej klientom szansę spotkania się z naszymi pracownikami i zobaczenia oraz kontroli przebiegu kampanii w czasie rzeczywistym. Ponadto jako dopełnienie usługi kolportażu ulotek, BTL zapewnia druk materiałów reklamowych. W wielu przypadkach możliwe jest zorganizowanie rabatu przy łączeniu usług. Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

 

 

 

Kluczowe powody, dla których kolportaż ulotek z BTL to dobra inwestycja

  1.  Doświadczenie: nasza firma BTL ma bogate doświadczenie w dziedzinie kolportażu ulotek. Działając na rynku dystrybucji bezadresowej od wielu lat, zdobyliśmy wiedzę i umiejętności niezbędne do efektywnego rozprowadzania materiałów reklamowych.
  2.  Rozległa sieć oddziałów: posiadanie 42 oddziałów terenowych w całej Polsce oznacza, że mamy szeroki zakres działania. To pozwala na dostarczanie usług kolportażu ulotek na obszarze całego kraju, bez względu na lokalizację klienta.
  3.  Precyzyjne targetowanie: potrafimy dokładnie określić obszary, na których ulotki mają być kolportowane. Dzięki temu materiały reklamowe trafiają do odpowiedniej grupy odbiorców, co zwiększa skuteczność kampanii.
  4.  Profesjonalny personel: kolporterzy firmy BTL są profesjonalni i dokładni w swojej pracy. To oznacza, że ulotki są rozprowadzane z należytą starannością i dbałością o jakość obsługi klienta.
  5.  Monitorowanie i pomiar wyników: oferujemy możliwość monitorowania i pomiaru wyników kampanii kolportażu ulotek. To pozwala klientom na śledzenie reakcji odbiorców i ocenę efektywności swoich kampanii reklamowych.
  6.  Kreatywne i spersonalizowane materiały reklamowe: współpracujemy z klientami nad projektowaniem kreatywnych i przyciągających uwagę ulotek, które można dostosować do konkretnych grup docelowych.
  7.  Wszechstronność usług: nie tylko kolportaż ulotek! Ponadto to nasza firma oferuje także inne usługi związane z marketingiem bezpośrednim, co pozwala klientom korzystać z różnych narzędzi i strategii.

Wszystkie powyższe powody sprawiają, że stanowimy atrakcyjnego partnera dla firm poszukujących skutecznych rozwiązań w dziedzinie dystrybucji materiałów reklamowych.

 

 

Twoja kampania reklamowa z wizją sukcesu!

 

Skorzystaj z BTL i osiągnij wyższy poziom promocji. Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie dystrybucji materiałów reklamowych. Działamy na terenie całej Polski - jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebujesz.

 

Precyzyjne targetowanie, personalizacja, i profesjonalny kolportaż ulotek to nasza specjalność. Zapewniamy mierzalne wyniki za pomocą śledzenia skuteczności kampanii. Oferujemy współpracę opartą na zaufaniu i profesjonalizmie - Twój sukces to nasza misja! Odkryj, jak możemy podnieść skuteczność Twojej reklamy!

 

Nie czekaj - zdobądź przewagę konkurencyjną i skontaktuj się z nami, aby zrealizować skuteczną kampanię reklamową, która przyciągnie uwagę i przyniesie efekty!

 

Kolportaż ulotek i materiałów reklamowych - dystrybucja, roznoszenie - Dystrybutor ulotek - Wrocław, Kraków, Poznań, Lublin, Gdańsk, Gliwice, Wałbrzych, Sosnowiec, Bytom, Ruda Śląska.

 

 

 

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl