Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

O nas

 

 

 

BTL jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na polskim rynku dystrybucji bezadresowej. Jako dystrybutor ulotek naszą specjalizacją jest: dystrybucja, rozdawanie, roznoszenie, kolportaż ulotek i materiałów reklamowych, takich jak ulotki, gazetki reklamowe (wszelkiego rodzaju druki bezadresowe). Działamy na terenie całego kraju, w szczególności mocno na rynkach: Wrocław, Kraków, Poznań, Lublin, Gdańsk, Gliwice, Wałbrzych, Sosnowiec, Bytom, Ruda Śląska. Oferujemy także inne usługi związane z marketingiem bezpośrednim, między innymi kolportaż dedykowany czy dystrybucja adresowa

 

Swoim zasięgiem obejmuje obszar całej Polski, działając poprzez sieć 42 oddziałów terenowych. 

 

Firma w obecnej nowej formie działa od lutego 2013 r i od tego czasu sukcesywnie zwiększa swój udział w rynku. Podwaliny firmy opierają się o solidny fundament obecny na rynku dystrybucyjnym już od 2004 r. Czerpiemy z doświadczenia wykorzystując innowacyjne podejście i niespotykaną do tej pory jakość obsługi klientów.

 

Dystrybutor ulotek i materiałów reklamowych - BTL COMPLEX w ciągu pierwszych trzech lat działalności stał się bardzo istotnym graczem na rynku dystrybucji bezadresowej w Polsce. W kolejnych latach planowane jest powiększenie udziału w rynku do wielkości powyżej 10 % w skali ogólnopolskiej. Oraz dynamiczny rozwój i wkroczenie w obszar rynku adresowego przesyłek do 10 kg . 

 

Firma w swym zamyśle od samego początku nastawiona jest na wyznaczanie oraz podnoszenie standardów obsługi branży, z samego założenia opiera się o kryterium jakości nie ceny . 

 

Firma nigdy nie stanowiła i nie będzie stanowić podmiotu wsparcia sprzedaży masowych hipermarketów nastawiając się na obsługę podmiotów wymagających szczególnego, indywidualnego podejścia oraz uwagi (delikatesy, salony, instytucje Państwowe, sklepy oraz sieci wyspecjalizowane ).

 

 

JAK TO ROBIMY ?

 

Nie stworzymy Twojej firmy za Ciebie, ale….

 

Najważniejsze dla funkcjonowania firmy jest osiąganie zysków, a także budowanie świadomości marki. Reklama jest dźwignią handlu, gdy nie jesteśmy obecni w świadomości naszych klientów, nie będziemy mogli utrzymać się na rynku na którym konkurencja nie śpi. Jeśli posiadasz firmę, która chce osiągnąć sukces skorzystaj z naszych usług! Pomożemy Ci osiągnąć Twoje założenia biznesowe, a także sprawimy, że Twoja oferta dotrze tam gdzie tego potrzebujesz!

 

Co nas wyróżnia?

 

Wieloletnie doświadczenie, zespół wykwalifikowanych specjalistów, szybkość działania, kompleksowa obsługa, a także szerokie zaplecze logistyczne to cechy, które wyróżniają nas spośród konkurencji. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego staramy się, aby nasza oferta w 100% odzwierciedlała jego potrzeby. Nasza oferta przygotowywana jest indywidualnie dla każdego klienta z uwzględnieniem kilku najważniejszych czynników: specyfiki działalności naszych klientów, obszar w jakim zlokalizowane są ich placówki, a także poznanie celów jakie klient chce osiągnąć poprzez skorzystanie z naszych usług (efekt sprzedażowy, efekt wizerunkowy).

 

Czym się zajmujemy?

 

Obszar naszej działalności obejmuje takie formy dystrybucji jak kolportaż bezadresowy i adresowy – dedykowany. Dzięki stale uaktualnianej bazie zabudowy miast, a także ilości gospodarstw domowych na danym obszarze jesteśmy w stanie dopasować i zaproponować takie obszary dystrybucji, które spełnią oczekiwania naszych klientów i będą zgodne ze strategią sprzedażową ich firmy. Nasza oferta obejmuje również druk materiałów reklamowych, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę.

 

Jak to robimy?

 

Jesteśmy firmą, która potrafi sprostać nawet najtrudniejszym zleceniom, a to dzięki 42 magazynom, zlokalizowanym w największych miastach w Polsce. Pozwala nam to zaoferować znakomitą logistykę w dowolnym, wyznaczonym przez klienta obszarze. Jesteśmy w stanie rozpocząć dystrybucję materiałów reklamowych nawet w 3 dni po złożeniu zlecenia przez klienta!

 

Dlaczego my?

 

Nie wszystko razem… Jesteśmy firmą dystrybucyjną a nie agencją reklamową, nie zajmujemy się całością marketingu, nie tworzymy reklam i dlatego właśnie jesteśmy najlepsi w tym co robimy !
Trzon firmy stanowi zespół osób działających w branży od przeszło 20 lat, ich doświadczenie jest najlepszą gwarancją najwyższej jakości usług .

 

Zyskujemy zaufanie swoich Klientów opierając swoją działalność na inwestycjach w doświadczenie. 

 

  

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl