Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Roznoszenie ulotek - Gliwice

Roznoszenie i kolportaż ulotek w Gliwicach

rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych Gliwice

 

 

Miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce, na górnym Śląski, w województwie śląskim, na wyżynie śląskiej, nad Kłodnicą. Miasto jest siedziba władz ziemskiego powiatu gliwickiego oraz kurii diecezji gliwickiej.


Gliwice została przyłączone do Polski w roku 1945. Miasto należało w latach 1945-1950 do województwa śląskiego, w latach 1950-1975 do tzw. dużego województwa katowickiego, a w latach 1975-1998 do tzw. małego województwa katowickiego. Gliwice są 17. Na liście najwiekszych miast Polski według liczby ludności, są także czwartym największym miastem województwa śląskiego według liczby ludności. Miasto było zamieszkiwane przez 184 415 mieszkańców w dniu 31 Grudnia 2014 według danych GUS.

 

Bojków (Gliwice)
Brzezinka (Gliwice)
Czechowice (Gliwice)
Kopernik (Gliwice)
Ligota Zabrska (Gliwice)
Łabędy (Gliwice)
Obrońców Pokoju (Gliwice)
Ostropa (Gliwice)
Politechnika (Gliwice)
Sikornik (Gliwice)
Sośnica (Gliwice)
Stare Gliwice (Gliwice)
Szobiszowice (Gliwice)
Śródmieście (Gliwice)
Trynek (Gliwice)
Wilcze Gardło (Gliwice)
Wojska Polskiego (Gliwice)
Wójtowa Wieś (Gliwice)
Zatorze (Gliwice)
Żerniki (Gliwice)
Żwirki i Wigury (Gliwice)

 

Na terenie miasta Gliwice oraz całego województwa śląskiego świadczymy kompleksowe roznoszenie ulotek i materiałów reklamowych:

- dystrybucja adresowa

- bezadresowe roznoszenie ulotek

- selektywne rozdawanie ulotek


Roznoszenie ulotek Gliwice


Oferujemy rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych na terenie Gliwic, mają Państwo możliwość dotarcia z reklamą do skrzynek pocztowych mieszkańców całego miasta. Dokładny obszar naszych działań znajdą Państwo na mapce zamieszczonej powyżej.

Nasze kampanie roznoszenia ulotek są starannie planowane, dzięki temu są jedną z najtańszych i najbardziej efektywnych form reklamy.

Roznoszenie ulotek jest najczęstszą formą reklamy, którą wykorzystują najczęściej lokalne firmy oraz sklepy wielkopowierzchniowe. Najważniejszym aspektem naszych działań jest precyzyjne określenie odbiorców ulotek na podstawie wybrania regionów Gliwic. Działanie roznoszenia ulotek najczęściej nie trwa dłużej niż 72-96 godziny. Dzięki temu optymalizujemy wyniki i wykorzystujemy pełną moc możliwości marketingowej usługi.

Sama akcja polega na roznoszeniu ulotek do mieszkań i mieszkańców Gliwic w określonym zakresie działania. Ulotki są roznoszone bezpośrednio do skrzynek pocztowych.

Wszystkie miejsca, do których nie było możliwości dostarczenia przesyłki reklamowej są zapisywane w formularzu "wykaz niedostarczonych", wraz z informacją dotyczącą niedostarczenia np. wywieszone rozporządzenie administracji domu z zakazem roznoszenia ulotek.

Termin wykonania zlecenia jest określony na podstawie ustaleń w zleceniu.

Nasze działania roznoszenia ulotek na terenie Gliwic są dokładnie sprawdzane i dają możliwość eliminować ewentualne nieprawidłowości przy ich roznoszeniu.

Kontrola przebiega przy udziale Klienta na obszarze objętym akcją roznoszenia ulotek. Kontrola ma charakter bezpośredni. Mieszkaniec zamieszkujący dany lokal objęty kontrolą powinna potwierdzić lub zanegować otrzymanie ulotki reklamowej. Wynik określany jest na bazie średniej z wszystkich przeprowadzonych kontroli.

Na terenie miasta Gliwice dajemy gwarancję ponad 85% dostarczonych i potwierdzonych ulotek - na bazie wykonanej kontroli.

Szczegółowe informacje dotyczące roznoszenia ulotek, nie tylko na obszarze Gliwic: roznoszenia ulotek w tym szczegóły prowadzonej akcji oraz jej sprawdzanie.

 

Roznoszenie/rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych - Gliwice. Kolportaż, dystrybucja, roznoszenie - Dystrybutor ulotek

Formularz ofertowy

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl