Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Roznoszenie ulotek - Lublin

Roznoszenie ulotek i materiałów reklamowych - dystrybucja, roznoszenie - Lublin

 

 

Roznoszenie ulotek Lublin


Ofrujemy roznoszenie ulotek na terenie Lublina, mają Państwo możliwość dotarcia z reklamą do skrzynek pocztowych mieszkańców całego miasta. Dokładny obszar naszych działań znajdą Państwo na mapie zamieszczonej powyżej.

Nasze działania związane z roznoszeniem ulotek są starannie planowane, dzięki temu są jedną z najtańszych i najbardziej efektywnych form reklamy.

Roznoszenie ulotek jako podstawową formę reklamy wykorzystują najczęściej miejscowe firmy oraz sklepy wielkopowierzchniowe. Głównym atutem naszych działań jest dokładne wskazanie odbiorców ulotek na podstawie wybrania regionów Lublina. Rozdawanie ulotek zazwyczaj nie odbywa się dłużej niż 72-96 godziny. Dzięki temu optymalizujemy wyniki i wykorzystujemy całą moc możliwości marketingowej usługi.

Samo działanie oparte jest na roznoszeniu ulotek do mieszkań i mieszkańców Lublina w określonym obszarze działania. Materiały reklamowe są dostarczane bezpośrednio do skrzynek pocztowych.

Wszystkie miejsca, do których nie dotarliśmy są odnotowane w formularzu "wykaz niedostarczonych", wraz z informacją dotyczącą niedostarczenia np. niemożność wejścia do bloku.

Czas wykonania zlecenia jest określony na podstawie wytycznych w zleceniu.

Roznoszenie ulotek i materiałów reklamowych na terenie Lublina są dokładnie sprawdzane i pozwalają eliminować ewentualne błędy przy ich roznoszeniu.

Kontrola odbywa się przy udziale Klienta na obszarze objętym akcją roznoszenia ulotek. Sprawdzanie poprawności ma charakter bezpośredni. Osoba zamieszkująca dany lokal objęty kontrolą powinna potwierdzić lub zanegować otrzymanie ulotki reklamowej. Jakość określana jest na bazie średniej z wszystkich przeprowadzonych kontroli.

Na terenie miasta Lublin dajemy gwarancję na poziomie co najmniej 85% dostarczonych i potwierdzonych ulotek - na bazie wykonanej kontroli.

Więcej szczegółów dotyczących roznoszenia ulotek, nie tylko na terenie Lublina: rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych w tym szczegóły wykonywanych akcji oraz jej kontroli.

 

Roznoszenie/rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych - Lublin. Kolportaż, dystrybucja, roznoszenie - Dystrybutor ulotek

Formularz ofertowy

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl