Warszawa
Warszawa
Wrocław
Wrocław
Rzeszów
Rzeszów
Gdańsk
Gdańsk
Opole
Opole
Lublin
Lublin
Łódź
Łódź
Kraków
Kraków
Sandomierz
Sandomierz
Szczecin
Szczecin
Białystok
Białystok
Toruń
Toruń
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Bydgoszcz
Bydgoszcz
Katowice
Katowice
Poznań
Poznań
Zielona Góra
Zielona Góra
slideshow html

Dystrybucja, roznoszenie, kolportaż ulotek i materiałów reklamowych - dystrybutor 

Dla nas klient jest najważniejszy, indywidualnie podchodzimy do potrzeb i oczekiwań naszych zleceniodawców

 

Dystrybutor ulotek - dystrybucja bezadresowa i dedykowana, rozdawanie, roznoszenie, kolportaż ulotek i materiałów reklamowych - Wrocław, Kraków, Poznań, Lublin, Gdańsk, Gliwice, Wałbrzych, Sosnowiec, Bytom, Ruda Śląska.

 

Dystrybucja, kolportaż ulotek i materiałów reklamowych - Wrocław, Kraków, Poznań, Lublin, Gdańsk, Gliwice, Wałbrzych, Sosnowiec, Bytom, Ruda Śląska

BTL jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na polskim rynku dystrybucji bezadresowej. Jako dystrybutor ulotek naszą specjalizacją jest: dystrybucja, rozdawanie, roznoszenie, kolportaż ulotek i materiałów reklamowych, takich jak ulotki, gazetki reklamowe (wszelkiego rodzaju druki bezadresowe). Działamy na terenie całego kraju, w szczególności mocno na rynkach: Wrocław, Kraków, Poznań, Lublin, Gdańsk, Gliwice, Wałbrzych, Sosnowiec, Bytom, Ruda Śląska. Oferujemy także inne usługi związane z marketingiem bezpośrednim, między innymi kolportaż dedykowany czy dystrybucja adresowa

 

Swoim zasięgiem obejmuje obszar całej Polski, działając poprzez sieć 42 oddziałów terenowych. 

 

Firma w obecnej nowej formie działa od lutego 2013 r i od tego czasu sukcesywnie zwiększa swój udział w rynku. Podwaliny firmy opierają się o solidny fundament obecny na rynku dystrybucyjnym już od 2004 r. Czerpiemy z doświadczenia wykorzystując innowacyjne podejście i niespotykaną do tej pory jakość obsługi klientów.

 

Dystrybutor ulotek i materiałów reklamowych - BTL COMPLEX w ciągu pierwszych trzech lat działalności stał się bardzo istotnym graczem na rynku dystrybucji bezadresowej w Polsce. W kolejnych latach planowane jest powiększenie udziału w rynku do wielkości powyżej 10 % w skali ogólnopolskiej. Oraz dynamiczny rozwój i wkroczenie w obszar rynku adresowego przesyłek do 10 kg . 

 

Firma w swym zamyśle od samego początku nastawiona jest na wyznaczanie oraz podnoszenie standardów obsługi branży, z samego założenia opiera się o kryterium jakości nie ceny . 

 

Firma nigdy nie stanowiła i nie będzie stanowić podmiotu wsparcia sprzedaży masowych hipermarketów nastawiając się na obsługę podmiotów wymagających szczególnego, indywidualnego podejścia oraz uwagi (delikatesy, salony, instytucje Państwowe, sklepy oraz sieci wyspecjalizowane ).

linia rozdzielająca

 

 

 

 

 

 

JAK TO ROBIMY ?

 

Dystrybucja, kolportaż ulotek i materiałów reklamowych - dystrybutor

Nie stworzymy Twojej firmy za Ciebie, ale….

 

Najważniejsze dla funkcjonowania firmy jest osiąganie zysków, a także budowanie świadomości marki. Reklama jest dźwignią handlu, gdy nie jesteśmy obecni w świadomości naszych klientów, nie będziemy mogli utrzymać się na rynku na którym konkurencja nie śpi. Jeśli posiadasz firmę, która chce osiągnąć sukces skorzystaj z naszych usług! Pomożemy Ci osiągnąć Twoje założenia biznesowe, a także sprawimy, że Twoja oferta dotrze tam gdzie tego potrzebujesz!

 

Co nas wyróżnia?

 

Wieloletnie doświadczenie, zespół wykwalifikowanych specjalistów, szybkość działania, kompleksowa obsługa, a także szerokie zaplecze logistyczne to cechy, które wyróżniają nas spośród konkurencji. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego staramy się, aby nasza oferta w 100% odzwierciedlała jego potrzeby. Nasza oferta przygotowywana jest indywidualnie dla każdego klienta z uwzględnieniem kilku najważniejszych czynników: specyfiki działalności naszych klientów, obszar w jakim zlokalizowane są ich placówki, a także poznanie celów jakie klient chce osiągnąć poprzez skorzystanie z naszych usług (efekt sprzedażowy, efekt wizerunkowy).

 

Czym się zajmujemy?

 

Obszar naszej działalności obejmuje takie formy dystrybucji jak kolportaż bezadresowy i adresowy – dedykowany. Dzięki stale uaktualnianej bazie zabudowy miast, a także ilości gospodarstw domowych na danym obszarze jesteśmy w stanie dopasować i zaproponować takie obszary dystrybucji, które spełnią oczekiwania naszych klientów i będą zgodne ze strategią sprzedażową ich firmy. Nasza oferta obejmuje również druk materiałów reklamowych, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę.

 

Jak to robimy?

 

Dystrybucja ulotek i materiałów reklamowych

Jesteśmy firmą, która potrafi sprostać nawet najtrudniejszym zleceniom, a to dzięki 42 magazynom, zlokalizowanym w największych miastach w Polsce. Pozwala nam to zaoferować znakomitą logistykę w dowolnym, wyznaczonym przez klienta obszarze. Jesteśmy w stanie rozpocząć dystrybucję materiałów reklamowych nawet w 3 dni po złożeniu zlecenia przez klienta!

 

Dlaczego my?

 

Nie wszystko razem… Jesteśmy firmą dystrybucyjną a nie agencją reklamową, nie zajmujemy się całością marketingu, nie tworzymy reklam i dlatego właśnie jesteśmy najlepsi w tym co robimy !
Trzon firmy stanowi zespół osób działających w branży od przeszło 20 lat, ich doświadczenie jest najlepszą gwarancją najwyższej jakości usług .

 

Zyskujemy zaufanie swoich Klientów opierając swoją działalność na inwestycjach w doświadczenie. 

 

 

Jakie są główne atuty BTL?

kolportaż ulotek i materiałów reklamowych

Spośród wszystkich firm na rynku polskim zajmujących się dystrybucją bezadresową i marketingiem bezpośrednim nasza firma BTL wyróżnia się przede wszystkim:

  1. Doświadczeniem: blisko 20 lat na dynamicznie rozwijającym się rynku, co świadczy o naszym ogromnym doświadczeniu i zdolności do dostosowania się do zmieniających się potrzeb klientów.
  2. Zróżnicowana oferta: posiadamy w ofercie różne rodzaje dystrybucji, w tym ulotki, gazetki reklamowe i inne druki bezadresowe, co przyciąga klientów z różnych branż i sektorów.
  3. Kolportaż dedykowany: oferujemy usługi kolportażu dedykowanego co pomaga klientom w bardziej precyzyjnym dotarciu do swojej docelowej grupy odbiorców, co jest istotne w marketingu.
  4. Dystrybucja adresowa: oferujemy również usługi dystrybucji adresowej, co umożliwia naszym klientom jeszcze bardziej spersonalizowane i skierowane do konkretnych odbiorców kampanie marketingowe.
  5. Skuteczność i pomiar wyników: jesteśmy w stanie dostarczyć klientom narzędzia do pomiaru skuteczności kampanii, co pozwala na lepsze zrozumienie zwrotu z inwestycji.
  6. Obszar geograficzny: działamy w różnych regionach Polski, co jest korzystne dla klientów chcących promować swoje produkty lub usługi na różnych obszarach geograficznych. Kraków, Wrocław, Poznań, Lublin, Gliwice, Gdańsk, Wałbrzych, Sosnowiec, Bytom, Ruda Śląska – to miasta w których koncentrujemy nasze działania.
  7. Profesjonalna kadra: jednym z naszych najważniejszych atutów jest wykwalifikowana i doświadczona ekipa, która pomaga naszym klientom w planowaniu i realizacji kampanii marketingowych.
  8. Współpraca i wsparcie klienta: jako dobrze zorganizowana firma oferujemy wsparcie klientom na różnych etapach realizacji kampanii, od planowania po realizację i analizę wyników.

 

Interesuje Cię dystrybucja ulotek i materiałów reklamowych? - wybierz nas!

Efektywna dystrybucja ulotek i materiałów reklamowych? Mamy rozwiązania! Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji materiałów reklamowych na terenie całej Polski. Kolportaż ulotek i materiałów reklamowych to nasza specjalność. Dzięki naszemu doświadczeniu i sieci oddziałów terenowych, docieramy do Twoich klientów dokładnie tam, gdzie potrzebujesz. Niezależnie od branży, w której działasz, nasza obsługa klienta zapewni Ci profesjonalizm i najwyższą jakość. Rozpocznij kampanię reklamową z nami i osiągnij sukces.

 

Rozpocznij skuteczną kampanię reklamową

Roznoszenie ulotek i materiałów reklamowych to jedna z najpopularniejszych i skutecznych metod promocji i reklamy. Jest to bezpośredni sposób dotarcia do potencjalnych klientów, który pozwala dostarczyć informacje o produktach, usługach lub wydarzeniach prosto w ich ręce. Rozdawanie ulotek to skuteczna metoda docierania do potencjalnych klientów na ulicach, na targach, czy podczas różnego rodzaju wydarzeń. Niezależnie od rodzaju kampanii, której potrzebujesz, nasze usługi rozdawania ulotek można dostosować do Twoich unikalnych potrzeb. Nasza firma jest gotowa dostarczyć spersonalizowane rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele.

 

Jak dotrzeć do odbiorców? Wybierz rozdawanie materiałów reklamowych

Dystrybucja, roznoszenie, kolportaż ulotek i materiałów reklamowych - dystrybutor

Czy Twoja firma potrzebuje innowacyjnych rozwiązań, aby wyróżnić się na konkurencyjnym rynku? Wykorzystaj rozdawanie ulotek i materiałów reklamowych. To sprawdzony sposób na dotarcie do klientów i promocję Twojej oferty. Nasze usługi - roznoszenie ulotek i materiałów reklamowych - pozwalają na dokładne określenie obszarów, w których chcesz dotrzeć do swoich klientów. Precyzyjne targetowanie to klucz do skutecznej promocji, a my jesteśmy gotowi dostarczyć Twoje materiały reklamowe dokładnie tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

Rozdawanie materiałów reklamowych to nie tylko dostarczanie ulotek czy katalogów. To także możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi klientami. Nasza firma jest znana z profesjonalizmu i starannego podejścia, co pozwala na budowanie większego zaufania i angażowanie odbiorców.

Roznoszenie materiałów reklamowych może być dostosowane do potrzeb klientów. Możesz tworzyć spersonalizowane materiały reklamowe dla różnych grup docelowych, co zwiększa skuteczność kampanii. Ponadto, ta metoda jest wszechstronna i może być stosowana w różnych branżach.

Rozpocznij skuteczną kampanię reklamową z roznoszeniem i rozdawaniem materiałów reklamowych. Daj nam szansę pomóc Ci w dotarciu do szerszej grupy odbiorców i promocji Twojej firmy. Skorzystaj z potencjału tej efektywnej strategii marketingowej już teraz!

 

Tradycyjne metody promocji w nowej odsłonie – kolportaż ulotek

Kolportaż ulotek to wszechstronna strategia, która może być dostosowana do różnych branż i kontekstów, od sklepów detalicznych po usługi medyczne. To skuteczne narzędzie promocji w różnych obszarach. Kolportaż materiałów reklamowych polega na dystrybucji ulotek, broszur, katalogów i innych materiałów reklamowych wśród potencjalnych klientów. Jest to popularna strategia wykorzystywana w marketingu bezpośrednim, która pozwala firmom dotrzeć do swojej docelowej grupy odbiorców w sposób bezpośredni i skierowany. Kolportaż materiałów reklamowych jest wszechstronną strategią, która może być wykorzystywana w różnych branżach i kontekstach. Kolportaż ulotek nadal pozostaje popularnym i skutecznym narzędziem marketingowym, które pomaga firmom w promocji swoich produktów i usług oraz w dotarciu do nowych klientów. Pozwól nam pomóc Ci dotrzeć do nowych klientów i promować Twoją firmę wraz z naszą usługą kolportażu materiałów reklamowych.

 

Ważne narzędzie w planie marketingowym? Dystrybucja bezadresowa!

Dystrybucja ulotek i materiałów reklamowych

Dystrybucja bezadresowa to metoda promocji polegająca na rozprowadzaniu materiałów reklamowych bez konieczności adresowania ich do konkretnych odbiorców. Jest to skuteczna strategia marketingowa, która pozwala firmom dotrzeć do szerokiej publiczności, zwiększyć świadomość marki i promować swoje produkty lub usługi. Dystrybucja bezadresowa umożliwia dotarcie do dużej liczby osób w stosunkowo krótkim czasie. To idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zwiększyć widoczność swojej marki na rynku. Materiały reklamowe tworzone w ramach dystrybucji bezadresowej mogą być kreatywne i przyciągające uwagę. Staranne zaprojektowane ulotki i broszury mogą przyciągnąć uwagę odbiorców.

Nasza firma BTL jest jednym z czołowych graczy na polskim rynku dystrybucji bezadresowej ze względu na swoje doświadczenie, rozległą sieć oddziałów i skoncentrowane na jakości podejście. Skorzystaj z naszych usług już dziś!

 

Dystrybucja, roznoszenie, kolportaż ulotek i materiałów reklamowych - Wrocław, Kraków, Poznań, Lublin, Gdańsk, Gliwice, Wałbrzych, Sosnowiec, Bytom, Ruda Śląska.

Dział obsługi klienta

Telefon: 32 / 760-90-35

GSM: 533-21-23-24

e-mail: biuro@btl-complex.pl